Apartamenty na sprzedaż

Holland Park Apartments na sprzedaż

Keen Property Partners (KPP), właściciel i zarządca kompleksu apartamentów Holland Park w centrum Warszawy, rozpoczęła sprzedaż luksusowych apartamentów w budynku Oskar nieruchomości. Trzy z nich zostały sprzedane do tej pory.

Apartamenty w kompleksie budynku Brunello zostały wprowadzone do sprzedaży pod koniec ubiegłego roku, a 14 z 21 mieszkań w budynku zostały sprzedane lub warunków sprzedaży jest w trakcie negocjacji. Siedem apartamentów, o powierzchni od 83 do 174 metrów w lewo.

Holland Park to projekt mieszkaniowy oferuje 59 luksusowych apartamentów od 83 do 180 metrów w obszarze, w dwóch budynkach: Brunello (21 mieszkań) i Oscar (38 mieszkań).

Start sprzedaży Apartament w Cieszynie

Griffin Real Estate, deweloper specjalizujący się w luksusowych nieruchomości, rozpoczęło sprzedaż ekskluzywnych apartamentów w budynku Rynek 20 w Cieszynie, województwie śląskim. Modernizacja nadal pracować w budynku, i ma być zakończona pod koniec trzeciego kwartału lub na początku czwartego kwartału.

Rynek 20 jest kamienicy na Rynku Starego Miasta Cieszyn i była wcześniej jako hotel. Pięciopiętrowym budynku jest przeliczane na 36 jedno-i dwupoziomowe apartamenty luksusowe, od 49 do 117 ha. Ceny wahają się od zl.7 000 do zl.8, 000 m kw. na pierwszym piętrze i piwnicy budynku będzie oferować powierzchni handlowej do wynajęcia, o łącznej powierzchni 1800 m kw.