Budynek w budowie

Verity Uptown budynek w budowie
31 marca 2010
Praca na budowę luksusowych Verity Uptown budynku rozpoczęły się w południowo-zachodniej miasta Wrocławia, Dolnego Śląska prowincji, pod koniec marca. Inwestorem jest Avans Investments Sp. z o.o. i generalnym wykonawcą jest Porr Polska SA.

Verity Uptown budynku, w tym 65 apartamentów o powierzchni od 46 mkw do 122 mkw powierzchni, oprócz tarasów, sklepów i punktów usługowych na parterze oraz garaż podziemny parking, będzie się mieścić na ulicy Drobnera w centrum miasta. Został on zaprojektowany przez Maćków Pracownia Projektowa praktyki architektonicznej we Wrocławiu. W ramach projektu ma zostać ukończona w listopadzie przyszłego roku.

Rozpoczną się prace Andersia Business Centre

31 marca 2010
33 mln euro kompleksu biurowego o nazwie Andersia Business Centre (ABC) jest teraz w trakcie budowy w zachodniej miasta Poznania, województwa wielkopolskiego. Autora jest Von der Heyden Group i generalny wykonawca odpowiedzialny w fazie wstępnej projektu jest Porr Polska SA. Andersia Business Centre znaki trzy fazy rozwoju projektu na placu Andersa.

Andersia Business Centre będzie kompleks biurowy z pięć pięter nad ziemią i dwa poziomy podziemnego na 170 miejsc parkingowych. Będzie ona miała łącznej powierzchni użytkowej około 14.500 m kw. Budynek zostanie zlokalizowany na ulicy Królowej Jadwigi w centrum Poznania w pobliżu Starego Rynku Głównego.

Nowi najemcy w Zaułek Piękna
31 marca 2010
Fidea Corporate Finance, firmą świadczącą usługi bankowości inwestycyjnej, a kancelaria analizy prawnej Woźny Maliński zostały przeniesione do budynku Zaułek Piękna Piękna biuro na 18 St w Warszawie, King Sturge, podmiot odpowiedzialny za wynajem powierzchni w budynku, ogłosił . Fidea Corporate Finance zajmuje 530 mkw Woźny Maliński analizy prawnej i wynajętych ponad 830 m kw.

Zaułek Piękna to 8700 m kw., budynek biurowy, który został ukończony w 2005 r. i kupił w tym samym roku przez fundusz Invesco Real Estate.